Sulbutiamina

Nowy produkt

Usprawnia działanie OUN. Zwiększa wytrzymałość fizyczna i przyspiesza procesy regeneracyjne.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,90 zł brutto

Więcej informacji

Sulbutiamina

Jest to syntetyczna pochodna tiaminy, składająca się z dwóch tiamin, czyli pochodnych witaminy B1. Została odkryta w Japonii podczas badań nad poprawą wchłaniania się tej witaminy.

Poprzez dużo większą lipofilność w stosunku to tiaminy wykazuje znacznie lepsze przekraczanie bariery krew-mózg i zwiększa poziom tej witaminy w organizmie. Jednocześnie jest ona wolniej wypłukiwana, dlatego wykazuje dłuższe działanie od witaminy B1.

Działanie

Sulbutiamina wykazuje działanie nootropowe, co powoduje, że ma ona zastosowanie w stymulacji metabolizmu w układzie nerwowym. W związku z tym odpowiada za aktywizację szeregu procesów psychicznych, między innymi usprawnia działanie układu nerwowego, a także łagodzi stany anomalii psychicznych. Znana jest między innymi z właściwości opowiadających za zwiększenie liczby receptorów dopaminowych w mózgu, również stosowana jest z powodzeniem w leczeniu zaburzeń o charakterze psychicznym, w tym stanów lękowych, depresji, wycofania.

Znalezione obrazy dla zapytania myślenie

Może być używana także przez sportowców, ponieważ podwyższa tolerancję wysiłku fizycznego, zwiększa energię i regenerację. Wspiera przemiany fizjologiczne zachodzące w organizmie, dlatego też poprawia wyniki sportowe i pozwala na uzyskanie właściwej homeostazy.

Sulbutiamina jako jedna z niewielu substancji zwiększa ilość receptorów dopaminowych w mózgu, przez co ta sama ilość dopaminy (hormonu szczęscia, motywacji) działa intensywniej. 

Znalezione obrazy dla zapytania dopamina

Zastosowanie:

  • zwiększenie wydajności i sprawności intelektualnej i poprawa pamięci, dlatego też stosowanie związku polecane jest osobom uczącym się i chcącym poprawić swoje wyniki w nauce
  • dla osób nieśmiałych, mających problemy z nawiązywaniem kontaktów, ponieważ powoduje zredukowanie lęków społecznych oraz zaburzeń behawioralnych
  • wykazuje działanie neuroprotekcyjne, dlatego też sulbutiamina rekomendowana jest w przypadku chorób neurodegradacyjnych oraz ich profilaktyki
  • dla sportowców poprzez poprawę wytrzymałości, przypływ energii oraz podwyższenie wzrostu tolerancji wysiłku fizycznego.

Znalezione obrazy dla zapytania wytrzymalość

Dawkowanie: 200-600mg na dobę. Nie należy przekraczać dawki dobowej.

Sulbutiamina zaczyna działać już po 30 minutach, a efekty nootropowe utrzymują się przez parę godzin.

 W celu zintensyfikowania efektów poleca się również stosowanie:

-L-dope

-Noopept

-Kofeiny bezwodnej

-Acetylokarnityny

Do każdego zamówienia dodajemy gratis miarkę 150mg.  

Wysyłka w 24h.

Znalezione obrazy dla zapytania 24h

Przedstawione informacje dotyczące związków chemicznych mają charakter czysto edukacyjny. Nie powinny stanowić przesłanek do spożycia tych związków

Produkty powiązane